Фото Запорізької міської радиФото Запорізької міської ради

Державна програма компенсацій для власників пошкоджених російськими ударами осель у Запоріжжі продовжує працювати.

Про це повідомили у Запорізькій міській раді.

На останньому засіданні комісії з питань нарахування компенсацій було ухвалено рішення про виплату допомоги 23 мешканцям міста. Їм погоджено загальну суму компенсацій у понад 720 тисяч гривень.
Це черговий крок у рамках програми, яка допомагає постраждалим від війни мешканцям Запоріжжя відновлювати свої домівки. Від початку роботи комісії було погоджено виплати компенсацій 536 власникам житла на загальну суму майже 31,8 мільйона гривень. Завдяки цій підтримці люди можуть поступово відновлювати свої оселі, пошкоджені внаслідок російських обстрілів.
“На сьогодні 448 власникам вже нараховано державну допомогу. Вони отримали майже 24,3 мільйона гривень”, – повідомили у міськраді. Місцева влада продовжує працювати над тим, щоб допомогти якомога більшій кількості постраждалих.
Запоріжці, чиї будинки постраждали від російських атак, можуть звертатися до комісії з питань нарахування компенсацій для отримання допомоги. Ця програма є важливим кроком у підтримці громадян та відновленні нормального життя в регіоні, що зазнав значних руйнувань через бойові дії.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *