Фото взято з відео СтерненкаФото взято з відео Стерненка

Внаслідок цього жорстокого акту загинуло щонайменше двоє українських полонених. Відеозапис інциденту, який підтверджує цей злочин, був опублікований відомим блогером та журналістом Сергієм Стерненком у соціальних мережах.

Російські військові скоїли черговий воєнний злочин, розстрілявши полонених українських воїнів на Запорізькому напрямку.

У своєму коментарі до публікації Стерненко зазначає, що цей жахливий акт вчинений окупантами зі складу 70-го мотострілецького полку Збройних сил Російської Федерації. Відеозапис швидко набрав обертів, викликаючи обурення та заклики до міжнародної спільноти звернути увагу на воєнні злочини, що відбуваються на українських територіях.

Цей випадок ще раз підкреслює варварську сутність агресора, який не зупиняється перед найжорстокішими методами у війні проти України. Заклики до притягнення винних до відповідальності стають все більш наполегливими, адже подібні злочини не можуть залишатися безкарними.

Дії окупантів ще раз нагадують про необхідність посилення міжнародного тиску на Росію для припинення насильства та порушення міжнародних законів і конвенцій.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *