Фото Державної екологічної інспекції Південного округуФото Державної екологічної інспекції Південного округу

У центральному районі Запоріжжя, на ділянці площею 50 квадратних метрів, було знайдено чергове велике сміттєзвалище.

Про це повідомили у пресслужбі Державної екологічної інспекції Південного округу.

Фахівці виявили місце накопичення відходів поруч з багатоквартирними будинками на вулиці Перемоги, 51. Це сталося під час чергового моніторингу міста.

Сміттєзвалище займає понад 50 квадратних метрів поблизу житлових будинків. Інспектори вже направили вимогу до Запорізької міської ради, щоб привести цю територію до належного екологічного стану протягом одного місяця.

Держекоінспекція наголошує, що кожен мешканець Запоріжжя несе відповідальність за чистоту в місті. Громадян закликають не лише не смітити, але й повідомляти про виявлені звалища до інспекції.

Фото Державної екологічної інспекції Південного округу

Раніше в Дніпровському районі Запоріжжя було прибрано інше сміттєзвалище, на яке скаржилися мешканці. Один з місцевих жителів незаконно скидав будівельні відходи, що призвело до забруднення території площею майже 20 квадратних метрів. Порушник вже виконав вимогу Держекоінспекції та прибрав сміття, але ще має сплатити штраф у розмірі 8 тисяч гривень.

У разі виявлення екологічного порушення, можна повідомити про це на вебресурсі ЕкоЗагроза або звернутися на “гарячу лінію” Держекоінспекції за номером 1545.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *