У запорізькому палаці культури показали, як облаштовано сучасне укриттяУ запорізькому палаці культури показали, як облаштовано сучасне укриття

Цього року у палаці культури “Титан” в Запоріжжі завершили створення сучасного та комфортного укриття, яке стало не лише надійним захистом від небезпеки, а й простором для активного та корисного відпочинку містян.

Заходи з облаштування цього простору відбулися за міський бюджет, підкреслюючи важливість створення безпечних та функціональних місць для громади.

Площа укриття у палаці культури “Титан” складає близько 300 квадратних метрів. Вміщувальна здатність дозволяє одночасно приймати до 600 людей, що робить це місце ідеальним для захисту великої кількості мешканців у разі надзвичайних ситуацій.

Укриття має два входи та два виходи, що відповідає всім нормам безпеки та дозволяє ефективно організувати евакуацію. Під час повномасштабної реновації цього приміщення використовувались передові технології та матеріали.

Захід відбувся в рамках проєкту “Таємниці Архітектури”, який має на меті розкрити непересічні рішення та інновації у сфері будівництва.

Відвідувачі отримали можливість поглибитися в атмосферу креативності та технічного прогресу, розглядаючи всі аспекти та деталі укриття. Велика увага приділялася високоякісним матеріалам, що використовуються в процесі будівництва, а також ефективним енергозберігаючим технологіям.

Ініціатори проєкту назвали його “Пункт незламності” та розробили з урахуванням сучасних стандартів безпеки та комфорту. Робітники палацу культури наголосили, що основна мета цього простору – не лише забезпечити захист від природних катастроф, але й створити атмосферу, де кожен запоріжець може відсвяткувати свято чи провести вільний час з користю.

Виконуючий обов’язки директора КЗ «Центр культури та дозвілля» Євгеній Тонкошкурік підкреслив, що оновлене укриття вже здобуло популярність серед мешканців та стало важливим елементом інфраструктури, готовою забезпечити безпеку та комфорт у будь-якій небезпечній ситуації.

“Пункт незламності” працює цілодобово і гості можуть не лише знайти притулок, але і насолоджуватись теплими напоями, перекусами, користуватись дитячою кімнатою, кімнатою матері та дитини, а також підзаряджати свої гаджети.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *