У Запоріжжі працівниця соціального закладу займалася антиукраїнською агітацієюУ Запоріжжі працівниця соціального закладу займалася антиукраїнською агітацією

У Запоріжжі працівниця соціального закладу займалась антиукраїнською агітацією.

За інформацією, яка надійшла до місцевої влади та правозахисних організацій, працівниця використовувала свою посаду для поширення матеріалів та думок, що протистоять ідеалам та цінностям українського суспільства.

Міська адміністрація та соціальні служби розпочали розслідування цього випадку, перевіряючи діяльність працівниці та вивчаючи вміст її антиукраїнських висловлювань. Служба безпеки України (СБУ) продовжує боротьбу з проросійською пропагандою на території країни. За інформацією Запорізької обласної влади, спільно з Запорізьким відділенням СБУ виявлено, що працівниця одного із соціальних закладів міста виступала як пропагандист, виправдовуючи російські воєнні злочини та окупацію українських територій.

Жінка працювала покоївкою та використовувала свою сторінку у соціальних мережах для поширення проросійської інформації, виправдовуючи агресію та заперечуючи факти воєнних злочинів російських військових.

Під час обшуку у мешканки СБУ виявила матеріали, що підтверджують її протизаконну діяльність у сфері антиукраїнської пропаганди. Жінці була оголошена підозра за частинами 2 та 3 статті 436-2 Кримінального кодексу України, яка стосується виправдання агресії та заперечення воєнних злочинів Російської Федерації проти України.

Цей випадок вкрай важливий в контексті протидії антиукраїнській пропаганді, а виявлення та припинення подібної діяльності визначається як пріоритетна задача для збереження національної безпеки та єдності.

Фото: СБУ
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *