медичні заклади Запоріжжя отримали значний обсяг гуманітарної допомогимедичні заклади Запоріжжя отримали значний обсяг гуманітарної допомоги

В Запоріжжі медичні заклади отримали значний обсяг гуманітарної допомоги. Серед отриманих матеріалів є захисні костюми для медперсоналу, маски, респіратори та інше захисне обладнання.

Це ініціатива допомагає забезпечити потреби медичної системи у засобах захисту, медичному обладнанні та інших необхідних матеріалах для боротьби з пандемією та надання ефективної допомоги хворим.

За інформацією від місцевих організацій та благодійників, серед отриманих матеріалів є захисні костюми для медперсоналу, маски, респіратори та інше захисне обладнання. Допомога виявиться невід’ємною у підтримці медичної галузі та збільшенні її резервів для реагування на виклики здоров’я громади.

Медичні працівники висловлюють подяку всім благодійникам та організаторам гуманітарної допомоги, які демонструють єдність та взаємопідтримку у цей важливий час. Отримана допомога буде використана для покращення умов роботи медичних працівників та забезпечення безпеки пацієнтів.

Ця ініціатива стала частиною широкомасштабної глобальної спроби підтримати місто Запоріжжя в умовах епідемічної ситуації. Благодійники з різних країн відзначили необхідність спільних зусиль для подолання викликів, пов’язаних із поширенням захворювання.

Медичне обладнання та техніка, передані лікарням, включають в себе сучасні засоби діагностики, апаратуру для інтенсивної терапії, а також спеціалізовані пристрої для лікування хворих на COVID-19. Це допоможе медичному персоналу максимально ефективно надавати допомогу хворим та забезпечити високий стандарт медичного обслуговування.

Подібні ініціативи свідчать про важливість співпраці та готовності світу допомагати одне одному в нелегкі часи. Міжнародна підтримка стає важливим фактором в боротьбі з пандемією та підтримкою громад у зусиллях з лікування та запобігання поширенню захворювання.

З 16 по 22 листопада медичні заклади Запоріжжя отримали значний обсяг гуманітарної допомоги від різних благодійних організацій та міжнародних партнерів. Зокрема, згідно із повідомленням КУ «Адміністрація з питань охорони здоров’я», спрямована допомога включала в себе:

 1. Від ЮНІСЕФ Україна:
  • Лікарня №8 та №9 отримали мобільні лампи зі штативом, набори лікарських засобів та виробів медичного призначення, медичний інструментарій, набори невідкладної медичної допомоги та господарські товари.
 2. Від Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Європейське регіональне бюро:
  • КНП «Міська лікарня №1» отримала набори інструментарію для загальної хірургії, набори лікарських засобів для дезінфекції та інше.
  • КНП «Міська лікарня №3» отримала набори матеріалів для анестезії, для невідкладної допомоги, інструментарію для загальної хірургії, лікарських засобів для дезінфекції, перев’язувальних матеріалів та інше.
  • КНП «Міська лікарня №7» отримала набори інструментарію для загальної хірургії, для невідкладної допомоги, перев’язувальних та шовних матеріалів.
 3. Від Представництва Сейв зе Чілдрен Інтернешнл в Україні:
  • Пологовий будинок №3 отримав різноманітне обладнання, зокрема, автоматичні тонометри, медичні масажні кушетки, отоскопи, стетоскопи, акушерські крісла, фармацевтичні холодильники, інвалідні візки та інше.
 4. Від Представництва Сейв зе Чілдрен Інтернешнл в Україні Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 отримав дизельний генератор та шафу автоматичного введення резерву.

Ці придбання відображають невтомні зусилля та гуманітарну допомогу, які надаються для забезпечення медичної галузі та покращення умов надання медичних послуг у Запоріжжі.

Фото: uul.com.ua
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *