Спеціалісти концерну «Міські теплові мережі» ремонтують проблемні мережі теплопостачанняСпеціалісти концерну «Міські теплові мережі» ремонтують проблемні мережі теплопостачання

Український концерн “Міські теплові мережі” у Запоріжжі розпочав широкомасштабні ремонтні роботи на проблемних ділянках міських теплопостачальних мереж. Спеціалісти компанії взялися за реконструкцію та усунення неполадок, які виникали внаслідок зносу та старіння інфраструктури.

За словами голови концерну, ці заходи спрямовані на поліпшення надійності та ефективності системи теплопостачання в місті. Робочі бригади активно здійснюють заміну застарілих трубопроводів, встановлення нових обладнань та вирішення інших технічних проблем.

Міська адміністрація висловила подяку концерну за оперативну реакцію на потреби міста та підкреслила важливість таких заходів для забезпечення комфорту та безпеки мешканців. Планується завершити ремонтні роботи в найкоротший термін з мінімальними незручностями для населення.

Зазначено, що модернізація теплових мереж дозволить не лише підвищити їхню надійність, але й зменшити втрати тепла, що сприятиме зниженню витрат енергоресурсів та позитивно вплине на екологічну ситуацію в місті.

У рамках активної фази ремонтних робіт концерну “Міські теплові мережі” комунальники зосереджують зусилля на усуненні проблем в системі теплопостачання. Протягом останнього тижня замінили 52 метри трубопроводів, підвищуючи таким чином стійкість та ефективність теплопостачання в місті.

Робочі бригади активно працюють на проблемних ділянках трубопроводів опалення, проводячи необхідні ремонтні та попереджувальні заходи. За інформацією представників концерну, впроваджені зміни вже призвели до покращення температурного режиму в ряді районів міста, забезпечуючи мешканців теплом в холодні місяці року.

Головний інженер комунальної служби зазначило, що ремонтні роботи виконуються у відповідності до найвищих стандартів якості, щоб гарантувати довгострокову ефективність теплопостачальної системи міста. Керівництво концерну продовжує співпрацювати з міською адміністрацією, аби мінімізувати можливі незручності для мешканців та забезпечити стабільне функціонування системи усієї теплової мережі.

У рамках проведених ремонтних робіт за вказаний період спеціалісти концерну “Міські теплові мережі” активно втручалися на ряді проблемних ділянок міської теплової інфраструктури. Серед основних об’єктів, які були відремонтовані, визначаються:

  1. вул. Республіканська, 49 ТК176-ДЗ№273: Проведено ремонт трубопроводу опалення, спрямований на підвищення його ефективності та надійності.
  2. вул. Тенісна,10 ТК72-ТК73а: Ремонт трубопроводу опалення, що сприяє поліпшенню системи теплопостачання в даному районі.
  3. вул. Чкалова, 127: Ремонт трубопроводів опалення від ТК32 до ТК34, спрямований на усунення можливих неполадок та підвищення якості теплопостачання.
  4. вул. Щаслива, 2: Виконано ремонт трубопроводу опалення біля ТК93 для забезпечення стабільності системи.
  5. вул. Верхня, 13 ТК194: Ремонт трубопроводу опалення, спрямований на поліпшення функціональності та тривалості експлуатації.
  6. пр. Соборний,149: Ремонт трубопроводу опалення між ТК85-8 та житловим будинком, що сприятиме оптимізації енергоспоживання.
  7. вул. Богдана Завади, 10 ТК134-ТК136: Проведено ремонт трубопроводу опалення для підвищення його надійності та безпеки експлуатації.

Також важливо відзначити, що була виконана заміна 1 одиниці запірної арматури, що сприятиме оптимізації контролю та керування тепловим режимом в системі. Ремонтні заходи проводяться з використанням сучасних технологій та відповідають вимогам високих стандартів якості.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *