Українська компанія “Нова пошта” анонсує новий крок у розвитку своїх фінансових сервісів. Спеціалізована платіжна система NovaPay запускає свій застосунок, який надасть можливість користувачам України зручно та швидко оформляти віртуальні картки.

NovaPay вже відома своїми технологічними інноваціями в галузі електронних платежів та фінансових послуг, а введення нового застосунку стане додатковим кроком в напрямку полегшення фінансових операцій для користувачів.

За допомогою застосунку NovaPay, клієнти “Нової пошти” матимуть змогу зручно керувати своїми віртуальними картками, здійснювати онлайн-платежі, перекази та інші фінансові операції. Інтерфейс застосунку розроблений з урахуванням сучасних стандартів та забезпечить зручний доступ до всіх функцій.

NovaPay продовжує розширювати свій сервісний спектр, надаючи клієнтам широкі можливості в сфері електронних фінансів та платежів. Запуск застосунку для оформлення віртуальних карток є важливим кроком у стратегії компанії щодо поліпшення фінансового обслуговування та зручності для своїх користувачів.

NovaPay, фінансовий сервіс у складі групи компаній “Нова пошта”, розширює свої можливості з запуском бета-версії мобільного застосунку. Цей інноваційний інструмент дозволяє користувачам легко відкривати платіжні рахунки та оформляти віртуальні картки.

Унікальність NovaPay полягає в тому, що вона є фінтех-компанією, яка не є банком, проте має розширену ліцензію Національного банку України на обслуговування рахунків та випуск карток. Це робить NovaPay першою в Україні компанією, яка надає такі фінансові послуги.

В мобільному застосунку NovaPay доступні різноманітні функції, зокрема перекази на картки та рахунки за різними реквізитами, а також оплата комунальних послуг, інтернету, телебачення, штрафів та податків. Також відзначається можливість користувачів оплачувати послуги “Нової пошти”, такі як оформлення посилок в кредит, сплата післяплати за посилки та відправлення переказу з картки до відділення.

На даний момент використання віртуальної картки NovaPay доступне тільки в Україні, проте цей крок підкреслює стратегічне прагнення компанії до розвитку сучасних технологій у фінансовій сфері та надання клієнтам зручних та ефективних фінансових рішень.

NovaPay робить використання свого мобільного застосунку максимально зручним і безкоштовним для своїх користувачів. Відкриття рахунку, його обслуговування, усі види платежів, перекази та зняття готівки на суму до 100 тисяч гривень не будуть залучати додаткових витрат.

Окрім того, NovaPay пропонує своїм клієнтам можливість прив’язати віртуальну картку до електронного гаманця Google Pay, роблячи оплату послуг ще більш зручною та ефективною. Додатково доступний випуск пластикової картки від MasterCard, яку можна легко замовити через мобільний застосунок та отримати в будь-якому відділенні “Нової пошти”.

Для початку використання мобільного застосунку NovaPay, користувачам достатньо зареєструватися через “Дію” та завантажити застосунок в Google Play, щоб отримати доступ до усіх функцій та переваг фінансового сервісу. Така інтеграція та розширення можливостей відображають стрімкий розвиток NovaPay в напрямку сучасних технологій та інновацій у фінансовому секторі.

Крім того, NovaPay надає безкоштовну можливість відкриття рахунку, його обслуговування, а також використання всіх функцій, пов’язаних із платежами, переказами та зняттям готівки на суму до 100 тисяч гривень. Це робить фінансовий сервіс NovaPay привабливим варіантом для тих, хто цінує доступність та ефективність в управлінні своїми фінансами.

Також, користувачі отримують можливість прив’язати свою віртуальну картку NovaPay до електронного гаманця Google Pay, що забезпечить зручні та безпечні онлайн-платежі. Крім того, доступний випуск пластикової картки від MasterCard, яку можна замовити зручним способом через мобільний застосунок та отримати в будь-якому відділенні “Нової пошти”.

Для початку використання мобільного застосунку NovaPay, користувачам потрібно лише зареєструватися через «Дію» та завантажити застосунок, доступний в Google Play за посиланням. Це дозволяє швидко та зручно отримати доступ до усіх функцій NovaPay та керувати своїми фінансами в будь-який час і в будь-якому місці.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *