Охайний вигляд зелених зон Запоріжжя – результат роботи фахівців КРБП «Зеленбуд» та КП «Титан»Охайний вигляд зелених зон Запоріжжя – результат роботи фахівців КРБП «Зеленбуд» та КП «Титан»

Зараз Запоріжжя прикрашається охайними та доглянутими зеленими зонами, завдяки продуктивній роботі комунальних підприємств КРБП “Зеленбуд” та КП “Титан”.

Результат цієї спільної участі — привабливий вигляд парків, скверів та інших природних об’єктів міста. За останній період, робітники КРБП “Зеленбуд” провели комплекс робіт із збереження та розвитку зелених насаджень. Комунальники здійснювали обрізку та формування дерев, видалення сухих або хворих екземплярів, а також виведення нових насінин та саджанців.

Завдяки активній роботі КП “Титан” відбувається систематичний догляд за газонами, регулярний полив, а також виведення бур’янів. Кожна зелена зона перетворюється на місце для відпочинку та насолоди, а жителі та гості міста можуть насолоджуватися природнім середовищем.

Така співпраця між комунальними службами забезпечує створення комфортного та естетичного середовища для всіх мешканців Запоріжжя.

Комунальники неустанно турбуються про санітарний стан у Запоріжжі, забезпечуючи належний порядок та догляд за зеленими зонами та інфраструктурою міста. За останній тиждень, з 30 листопада по 6 грудня, для проведення робіт на вулицях задіяно 12 одиниць техніки та залучено 246 працівників.

Спільні зусилля КРБП “Зеленбуд” та КП “Титан” дозволили вчасно та якісно виконувати завдання щодо оздоровлення громадських місць. Обрізка дерев, формування крон, видалення хворих або сухих рослин, а також проведення підприємницьких заходів допомагають підтримувати здоров’я та привабливий вигляд зелених насаджень.

Регулярний догляд за газонами, полив, та боротьба з бур’янами здійснюється завдяки діяльності КП “Титан”. Кожна куточка міста стає комфортним місцем для відпочинку та прогулянок, завдяки цілеспрямованим діям комунальників.

Протягом минулого тижня комунальники продовжували активно виконувати завдання з прибирання на території об’єктів утримання у Запоріжжі. Роботи з вивезення сміття, прибирання газонів від опалого листя та гілля, а також з утримання пішохідних доріжок здійснювалися щоденно, охоплюючи площу 281,376 га.

За тиждень комунальники очистили газони площею 143,713 кв. м від опалого листя та сміття з урахуванням кратності, підмели 647,129 кв. м садових пішохідних доріжок та ретельно очистили 10,322 урни від сміття. Вивезено загалом 118,12 т сміття, гілля та зеленої маси, а також 44 куб. м твердих побутових відходів, що сприяє забезпеченню чистоти та порядку на громадських майданчиках міста.

У рамках щотижневого звіту комунальники Запоріжжя продовжили активно проводити роботи з облаштування та догляду за зеленими насадженнями міста. Зокрема, було проведено обрізку 90 дерев для забезпечення їх нормального росту та здоров’я.

Працівники видалили самосійтну поросль дерев на площі 1000 кв. м, що сприяє збереженню естетики та порядку на території міста. Загалом, було звалено 13 дерев та виконано корчування 47 пнів для оптимізації стану зелених насаджень.

Окрім того, комунальники взялися за облаштування квітників міста, де на площі 80 кв. м вкрили групові кущі троянд на зиму, дбаючи про їх витривалість та красу в майбутньому. Всі ці заходи спрямовані на створення комфортних та естетично приємних умов для місцевих мешканців.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *