У Запоріжжі невідомий хотів підірвати будівлю ОДАУ Запоріжжі невідомий хотів підірвати будівлю ОДА

У Запоріжжі сталася неприємна подія, коли чоловік загрожував підірвати будівлю обласної адміністрації. За отриманою інформацією, інцидент трапився минулого четверга, коли невідомий чоловік, винищений та агресивний, викликав паніку серед працівників та гостей будівлі.

23-річний мешканець Запоріжжя, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, телефонував до поліції та намагався погрожувати вибуховою апаратурою. Після отриманого дзвінка поліція оперативно оглянула територію обласної адміністрації. Вибухонебезпечних предметів не було виявлено, і спеціалісти вибухотехнічної служби підтвердили відсутність загрози.

Служба з обробки невідомих предметів, яка прискіпливо розглянула підозрілий предмет. Чоловік використав підривні матеріали, але, на щастя, ситуація обернулася без жертв. Підозрілий був затриманий поліцією і переданий спецслужбам для подальшого розслідування. Правоохоронні органи продовжують з’ясовувати всі обставини цього випадку.

Чоловіка затримали на підставі відповідних статей Кодексу України про адміністративні правопорушення. Він став підсудним за ч. 1 ст. 261 (Дрібне хуліганство), а також ч. 1 ст. 173 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Правоохоронці проводять розслідування, спрямоване на визначення мотивів інциденту та можливих наслідків для підозрюваного.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *