У Запоріжжі правоохоронці затримали чоловіка, який вирощував заборонені рослини у себе вдома. Поліція виявила наркогенератора під час обшуку в його житлі. Співробітники правоохоронних органів отримали оперативну інформацію про можливе вирощування наркотиків в приватному будинку.

Під час обшуку правоохоронці виявили спеціально обладнану кімнату з лампами, системою автоматичного поливу та іншими пристроями для оптимального вирощування рослин.

55-річний чоловік використовував для цього мінітеплицю, яку влаштував у своїй квартирі. Особливість теплиці полягала в наявності спеціальної системи освітлення та вентиляції повітря, що створювало оптимальні умови для росту нарковмісних рослин. Під час обшуку правоохоронці виявили та вилучили рослини, які чоловік сушив на балконі своєї квартири. Всього було вилучено значну кількість наркотичних рослин, серед яких були коноплі та інші заборонені види.

Затриманий чоловік може стати обвинуваченим у скоєнні злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків та вирощуванням заборонених рослин. Поліція проводить розслідування для встановлення всіх обставин справи, а також можливих співучасників та покупців наркотиків.

Наразі ведеться розслідування щодо дій чоловіка, який може стати обвинуваченим у порушенні законодавства про наркотики. Правоохоронці також здійснюють перевірку на предмет можливих співучасників або покупців наркотиків у зазначеного громадянина.

В рамках розслідування незаконного вирощування канабісу у Запоріжжі, поліція виявила, що 55-річний мешканець міста займався вирощуванням нарковмісних рослин у власному помешканні. Під час проведення обшуків, слідчі вилучили приблизно кілограм речовини рослинного походження, яку попередньо ідентифікували як канабіс елітних сортів “шишки”. Також були вилучені два кущі рослини (попередньо – коноплі), гроубокс, лампи для освітлення, пристрій для вимірювання РН води, електронні ваги та чорнові записи.

Весь вилучений матеріал направлено на експертне дослідження для докладного встановлення складу та кількості речовин. Досудове розслідування триває, і в даний час проводяться заходи з визначення можливих злочинних зв’язків підозрюваного.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *