У Запоріжжі 19-річна студентка коригувала ворожі ракетні удариУ Запоріжжі 19-річна студентка коригувала ворожі ракетні удари

У Запоріжжі 19-річна студентка коригувала ворожі ракетні удари. Коли ворожі сили здійснили серію ракетних ударів, Марія Іванова, студентка медичного університету, спостерігала за ситуацією з вікна своєї квартири.

Бачачи, що ракети несуть загрозу жителям міста, Марія швидко зв’язалася з ФСБ та передала точні координати місць падіння ракет. Дівчина, виявлена як агент російського ФСБ та була затримана за підозрою в шпигунстві проти України.

За даними поліції, вона спостерігала за діяльністю співробітників Служби безпеки України з метою передачі цінної інформації російським спецслужбам. Крім того, її завданням було встановлення запасних пунктів дислокації та важливих об’єктів у сфері оборонно-промислового комплексу.

Після затримання студентки ведеться розслідування, а її дії кваліфікуються як зрада державних інтересів України та шпигунство на користь іноземного державного утворення. У разі виявлення вини, їй загрожує відповідальність згідно з українським законодавством.

Виявлено, що дівчина, яка працювала на ФСБ, намагалась здобути потрібну інформацію під час невинних розмов зі знайомими, в той час коли її хрещена була керівницею в одній з адміністрацій на окупованій території. Ця виява ставить під сумнів її дійсні наміри та вказує на можливий рівень співпраці з російськими окупантами.

У випадку доведення вини, їй загрожує довічне ув’язнення за статтею у зраді, яка передбачає найвищу міру покарання за державну зраду в Україні.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *