У Запоріжжі розпочався опалювальний сезон, забезпечуючи містян комфортними умовами у холодну пору.У Запоріжжі розпочався опалювальний сезон, забезпечуючи містян комфортними умовами у холодну пору.

У Запоріжжі розпочався опалювальний сезон, забезпечуючи містян комфортними умовами у холодну пору. Місцева влада запевняє, що система готова до зимових випробувань.

Департамент з управління житлово-комунальним господарством міської ради заявив, що відповідно до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 09.11.2023 № 665 «Про початок опалювального періоду 2023-2024 років у місті Запоріжжі», опалювальний сезон розпочнеться з 15 листопада 2023 року.

Починаючи з 15 листопада, концерн “МТМ” поетапно запускатиме котельні та забезпечуватиме об’єкти міста Запоріжжя теплом. Роботи включатимуть встановлення гідравлічного режиму, роботи теплових мереж, забезпечуючи ефективний перехід до опалювального періоду.

Керуючі компанії, ОСББ та ЖБК, інші управителі та співвласники багатоквартирних будинків зобов’язані провести прийом теплоносія та налаштування внутрішньобудинкових систем опалення.

З 15 по 21 листопада планується запуск теплоносія у системи опалення будинків, включаючи видалення повітря та продувку стояків.

З 22 листопада міський контакт-центр з 15-80 буде приймати заявки споживачів щодо відсутності опалення та інших проблем, пов’язаних із системою опалення.

Фото: zp.gov.ua
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *