російськими окупантами в Запорізькій області знищено або пошкоджено понад 8,5 тисяч приватних будинків та 1,5 тисячі квартир.російськими окупантами в Запорізькій області знищено або пошкоджено понад 8,5 тисяч приватних будинків та 1,5 тисячі квартир.

За півроку дії програми “єВідновлення” вже 293 заявники в Запорізькій області отримали кошти на суму 16 мільйонів 127 тисяч гривень.

На жаль, в регіоні продовжуються втрати через дії російських окупантів. Знищено або пошкоджено понад 8,5 тисяч приватних будинків та 1,5 тисячі квартир. Відновлення пожежоопустошених об’єктів є важливим завданням для відновлення нормального життя в області.

Більше усього заявок було від Запорізької, Комишуваської, Кушугумської, Степненської і Таврійської громад. Комісія місцевого самоврядування визначає суму виплати, призначеної для відновлення житла. Кошти необхідно витратити на будівельні матеріали чи послуги у партнерських магазинах та компаніях програми “єВідновлення”.

До державної публічної послуги “єВідновлення” у Запорізькій області подано 904 заяви. З них 353 вже розглянуті, і погоджено виплату компенсацій на загальну суму 21 мільйон 464 тисяч гривень.

З серпня цього року, громадяни, чиє житло постраждало від повномасштабної війни, також мають можливість подати заяву через додаток “Дія” і отримати фінансову допомогу для відновлення свого житла. Це важливий крок у підтримці та відновленні житлових умов для тих, хто постраждав від негараздів та конфліктів.

Прес-служба Міністерства цифрової трансформації звітує, що за час дії програми “єВідновлення” по всій території України вже отримали підтримку понад 23 тисячі українських родин. Загальна сума виплат складає вражаючі понад 1,8 мільярда гривень, що свідчить про великий і позитивний вплив програми на життя громадян та відновлення житлових умов.

Фото: Дія
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *