Понад 30 організацій взяли участь у першому міському форумі волонтерівПонад 30 організацій взяли участь у першому міському форумі волонтерів

У Запоріжжі відбувся перший міський форум волонтерів, який зібрав понад 30 організацій для обговорення та обміну досвідом у галузі волонтерства.

У Міжнародний день волонтера у Запоріжжі відбувся надзвичайно важливий форум, що об’єднав серця та зусилля представників благодійних фондів та громадських організацій міста. Учасники заходу мали можливість обговорити та обмінятися досвідом, розкрити потенційні можливості співпраці та визначити спільні цілі для подальшого розвитку волонтерського руху в регіоні.

Учасники форуму представляли різноманітні сфери діяльності, включаючи соціальну підтримку, екологічні проекти, культурні ініціативи, медичну допомогу та багато інших. Під час заходу обговорювалися питання вдосконалення волонтерської діяльності в місті, розробки спільних проектів та зміцнення співпраці між організаціями.

Захід відбувся у приміщенні міського культурного центру та став платформою для конструктивного діалогу між активними громадськими організаціями, які працюють в галузі волонтерства.

Міський форум волонтерів виявився важливою платформою для створення спільної стратегії та співпраці для вирішення актуальних проблем міста. Організатори сподіваються, що подібні заходи сприятимуть подальшому розвитку волонтерського руху в Запоріжжі та покращенню якості життя громадян.

Близько 30 організацій прийняли активну участь у форумі, представляючи різні сфери волонтерської діяльності, включаючи соціальну допомогу, медичну підтримку, екологічні та культурні ініціативи. Протягом заходу було обговорено актуальні питання, пов’язані з волонтерством, визначено пріоритети та розгорнуто плани спільних проектів.

Форум виявився важливим кроком у пошуку спільних рішень та створенні сприятливого середовища для подальшого розвитку волонтерського руху в Запоріжжі. Організатори сподіваються, що це об’єднання зусиль волонтерів зробить місто кращим та допоможе тим, хто найбільше в цьому потребує.

За останні роки волонтерський рух в Україні став справжнім символом доброчесності та солідарності, об’єднуючи тисячі небайдужих людей навколо ідеї підтримки тих, хто опинився у складних життєвих обставинах. Запоріжжя не залишилося осторонь цього важливого руху, і зараз місто може пишатися сотнями волонтерів, які віддано та неустанно працюють над вирішенням різноманітних соціальних, медичних, екологічних та культурних завдань.

Учасники форуму також мали можливість вивчити інформаційні матеріали представлених благодійних фондів, розширивши свої знання та розуміння проєктів та ініціатив, які активно реалізуються місцевою владою. Заходи такого роду не лише сприяють обміну ідеями, але й зміцнюють спільноту волонтерів та благодійників, підтримуючи їхню спрямованість на покращення соціального благополуччя у Запоріжжі.

Заступник міського голови Запоріжжя, у рамках першого міського форуму волонтерів, вручив високі нагороди видатним представникам благодійних та громадських організацій. Олександр Бєлюзі, голова Громадської організації “BELUGA UA”, Олександр Тимошенко, директор громадської організації “Міський центр допомоги”, Дмитро Матюхін, голова ради ЗОО ВМГО “Спілка молодих християн України”, Дмитро Сухінін та Костянтин Рижов, представники громадської організації “Міжнародний козацький волонтерський штаб”, були удостоєні високих нагород у вигляді виконавчого комітету міськради “Ордена Пошани”.

Також представникам благодійних фондів та громадських організацій були вручені Почесні грамоти виконавчого комітету міськради. Це визнання вагомого внеску та безперервної діяльності в сфері громадського благополуччя та допомоги тим, хто найбільше потребує.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *