Постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС запоріжці отримують фінансову підтримкуПостраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС запоріжці отримують фінансову підтримку

Запоріжці, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції, отримують фінансову підтримку від місцевої влади.

Запорізька обласна адміністрація виплатила компенсації тим, хто поніс матеріальні збитки чи потребує додаткової медичної допомоги у зв’язку з подіями, пов’язаними із ЧАЕС. Ця ініціатива спрямована на полегшення тягаря для постраждалих та забезпечення їм необхідною підтримкою у важкі часи.

На додаток до державних соціальних гарантій у рамках Міської комплексної програми соціального захисту населення міста Запоріжжя, яка фінансується за кошти бюджету Запорізької міської територіальної громади, здійснюється підтримка громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Ця програма має на меті надання додаткової фінансової допомоги, медичної підтримки та інших необхідних ресурсів для полегшення життя та відновлення здоров’я постраждалих громадян.

За інформацією департаменту соціального захисту населення, на сьогодні у Запоріжжі на обліку перебувають 204 сім’ї, які втратили годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи. Цього року таким родинам надано фінансову допомогу у розмірі 2000 грн на сім’ю.

Виплати здійснюються двічі на рік по 1000 грн: у квітні до дня пам’яті Чорнобильської катастрофи та у листопаді – до дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ця ініціатива має на меті забезпечити соціальну підтримку та визнання тих, хто постраждав від наслідків Чорнобильської трагедії.

Громадська організація, яка об’єднує чорнобильців міста, отримала цільову допомогу в розмірі 2000 грн для 100 її членів у квітні та листопаді, згідно із рішенням міської влади. Зазначено, що розміри допомоги цього року були збільшені, із міського бюджету виділено понад 600 тис. грн на підтримку тих, хто відчуває наслідки Чорнобильської трагедії.

Ця ініціатива має на меті полегшити матеріальне положення чорнобильців та визнати їхню важливу роль у подоланні наслідків катастрофи.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *