На Запоріжжі заборонили купатися на ВодохрещаНа Запоріжжі заборонили купатися на Водохреща

У Запоріжжі прийнято рішення заборонити купання на річці Дніпро під час святкування Водохреща. Місцева влада видала відповідний наказ у зв’язку з небезпекою для громадського здоров’я та безпеки громадян.

Рішення прийнято в контексті розповсюдження епідемії і для запобігання можливим негативним наслідкам, пов’язаним із великою кількістю людей, які традиційно збираються на берегах річки під час свята Водохреща. Зокрема, наказ передбачає розгортання додаткових сил і засобів для контролю за порядком на території прибережних зон.

Місцева влада закликає мешканців і гостей міста дотримуватися встановлених обмежень та розуміти важливість введених заходів у контексті збереження здоров’я громади в умовах сучасних викликів.

Додатково до введених обмежень на проведення масових заходів та купання у відкритих водоймах, влада Запорізької області зазначила, що спеціальні локації для занурення та розваг на річці Дніпро та інших водних об’єктах на день Водохреща не будуть активними. Це вирішено з метою зниження ризику подій, які можуть виникнути через непередбачені обставини та велику концентрацію людей на водних територіях.

У повідомленні також зазначається, що правоохоронці та рятівники не будуть здійснювати чергування на спеціальних пляжах, оскільки вони зосереджують свої зусилля на вирішенні більш складних і важливих завдань в зв’язку з підтриманням громадського порядку та загальної безпеки в області.

Влада закликає громадян дотримуватися встановлених обмежень і розуміти важливість таких заходів для захисту власного здоров’я та загального благополуччя у регіоні.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *