На Зестафонській, 10 відремонтували майже всі квартири пошкодженого підїздуНа Зестафонській, 10 відремонтували майже всі квартири пошкодженого підїзду

На вулиці Зестафонській, 10 в Запоріжжі завершили ремонтні роботи, охопивши практично всі квартири у пошкодженому під’їзді. Реконструкція значно поліпшила умови проживання для мешканців цього будинку.

Секретар міської ради Анатолій Куртєв додав:

“На Зестафонській, 10 внутрішнє оздоблення майже всіх квартир у пошкодженому під’їзді вже практично завершено – встановлено натяжні стелі, укладено ламінат і плитку, а також поклеєно шпалери. Сантехніка успішно встановлена, залишилось завершити ремонт лише в одній квартирі. Тривають зовнішні роботи, зокрема, в ремонті вхідної групи пошкодженого під’їзду.”

Щодо інших трьох будинків:

  1. Сталеварів, 16: Завершується будівництво зовнішніх стін останнього поверху руйнівної частини. Триває монтаж кроквяної частини даху, який планують завершити до кінця року.
  2. Соборний, 151: Виконано 80% робіт. На території біля будинку продовжують роботи з благоустрою. У відновлених частинах квартир планується почати укладання плитки. Монтують архітектурні елементи на стінах будівлі.
  3. Кияшка, 22: У квартирах тривають штукатурні та шпаклювальні роботи, а також заміна мереж водопостачання і каналізації. За тиждень планується почати укладання плитки.
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *